Kontakt

VD
Karin Prytz
+46 (0)70 520 20 32
karin.prytz@slpab.com
Marknadsansvarig
Hans Ohlsson
+46 (0)70 677 78 20
hans.ohlsson@slpab.com
Säljare - Sydväst
Börje Persson
+46 (0)70 648 81 90
borje.persson@slpab.com
Säljare - Mälardalen/Gävleborg
Anders Hellman
+46 (0)70 397 12 31
anders.hellman@slpab.com
Säljare - Norra Norge/
Mittsverige/Finland (Pohjois Suomi)

Hans Wiippa
+46 (0)70 636 34 60
hans.wiippa@slpab.com
Säljare - Finland
Västra- och Södra Finland / Länsi- ja Etelä Suomi
Oy Kenman Ab
Kenneth Hellman
Larvvägen 18
FI-66580 Kuni
Finland
+358 50 448 2614
kenneth.hellman@slpab.com
Myynti ja huolto (försäljning och service)
Säljare - Sydöst
Marcus Persson
+46 (0)70 520 27 24
marcus.persson@slpab.com
Representant Norge
Nordcon AS
Amsrudvegen 1
2827, Hunndalen
Norge
Lars Blekastad
+47 976 62 271
+47 21 52 52 50
lars@nordcon.as
Inköp/reservdelar/lager
Sture Mäkitaavola
+46 (0)927 796 91
+46 (0)70 826 29 88
sture.makitaavola@slpab.com
Inköp
Peter Savilahti
+46 (0)70 302 23 32
peter.savilahti@slpab.com
Produktionschef
Esa Lahtinen
+46 (0)927 796 97
+46 (0)70 302 45 88
esa.lahtinen@slpab.com
Konstruktion
Markku Flygare
+46 (0)927 796 94
+46 (0)70 302 94 88
markku.flygare@slpab.com
Kvalite
Arne Vikeväinen
+46 (0)927 796 98
+46 (0)70 273 75 20
arne.vikevainen@slpab.com
Administration
Heidi Muskos
+46 (0)927 796 90
+46 (0)76 768 81 88
heidi.muskos@slpab.com

Har du en allmän fråga till oss är du också välkommen att använda vårt kontaktformulär här nedan.